SHOP IN SHOP - KB Handlowa
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
SYSTEMY SHOP IN SHOP

Praktyczna seria dedykowanych mebli sklepowych, z których łatwo można stworzyć profesjonale wyposażenie sklepu odzieżowego bez dodatkowych inwestycji. Zamiast inwestować w wyposażenie sklepu, możesz skupić się na działaniach marketingowych, zwiększaniu marży. Dla naszych partnerów objętych umową współpracy przewidzieliśmy szereg unikatowych korzyści, które znacząco zwiększają zyski sklepu odzieżowego.

ZWIĘKSZAMY TWOJE ZYSKI

Dzięki systemom shop in shop, współpraca z marką staję się bardzo atrakcyjna.

Sklep odzieżowy, który zdecyduje się przeznaczyć dedykowaną przestrzeń dla marki, zyskuje konkretne wsparcie sprzedaży. Dodatkowo, profesjonale wyposażenie sklepu odzieżowego tworzęce system ekspozycji, dostarczane jest w ramach współpracy.

bagatt shop in shop
UMOWA PEŁNA KORZYŚCI

Aby skorzystać z systemów shop in shop naszych marek, partner musi zaangażować się w współpracę z marką, i uznać ją za strategiczną markę w swoim butiku. Od poziomu zaangażowania uzależniony jest stopień wsparcia. Im wyższe zaangażowanie, tym większe wsparcie. Warunki ustala się indywidualnie, aby dopasować ekspozycję do wnętrza i charakteru punktu sprzedaży.

Po ustaleniu warunków, następuje podpisanie umowy o współpracę.

NAPISZ DO NAS